Naprawa iPad, Toruń - serwis Apple

Serwis i naprawa

Zajmujemy się naprawą urządzeń firmy Apple iPad wszystkich generacji. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie tego sprzętu. Oferujemy naprawy sprzętowe oraz programowe, wszystkich usterek w Państwa urządzeniu. Nasze usługi realizujemy w Toruniu oraz wysyłkowo kurierem.

​iPad to obecnie najpopularniejszy tablet na świecie. Dominuje na rynku amerykańskim, ale i w naszym kraju jest coraz częściej spotykany. Przed naszymi fachowcami nie ma żadnych tajemnic. iPad jest urządzeniem bardzo zaawansowanym technicznie, ale jednocześnie delikatnym.

Naprawa iPad – każda usterka

Przycisk Home nie reaguje na wciśnięcie? Przycisk Power jest wyłamany i nie działa prawidłowo? Podobnie rzecz ma się z przyciskiem głośności? W serwisie VER-TEL w Toruniu zajmiemy się tymi usterkami – naprawimy lub wymienimy w razie potrzeby te moduły przycisków. Jeśli dźwięk jest zniekształcony, po chwili zupełnie zanika. Przyjedź na ulicę Chełmińska 24, nasi fachowcy w mig naprawią gniazdo słuchawkowe i znów będziesz mógł delektować się czystym dźwiękiem. Sprawdzimy także działanie głośnika. Tutaj również sprawnie i szybko poradzimy sobie z takimi usterkami jak niesprawna antena, czy też zanik zasięgu i sygnału WiFi

Wymiana szybki (digitizera) oraz wyświetlacza LCD w iPad

Upadek lub przypadkowe uderzenie może doprowadzić do tzw. efektu „glass spider” (szklany pająk). Mimo, że urządzenie nadal działa to popękany ekran uniemożliwi efektywną pracę. Nasi serwisanci wymienią ekran dotykowy/digitizer. Jeśli jednak nie ma obrazu, ekran LCD świeci na biało, pojawiły się czarne plamy lub linie, to problem może być rozwiązany przez wymianę ekranu LCD. Nasi specjaliści sprawdzą urządzenie i wymienią uszkodzoną część.

Wymiana akumulatora w iPad

Żywotność Twojego iPada jest coraz krótsza lub nie można go w ogóle naładować? Prawdopodobnie wina leży po stronie baterii lub niesprawnego gniazda ładowania. Zdiagnozujemy przyczynę i sprawimy, że urządzenie odzyska dawną moc.

Naprawa iPad po zalaniu

Jeśli Twój tablet miał spotkanie bliskiego stopnia z cieczą, to nie zwlekaj, przyjdź do serwisu VER-TEL na Chełmińskiej 24 ( Stare Miasto ). Objawy uszkodzenia nie zawsze są natychmiastowe. Ciecz może wniknąć do urządzenia powodując jego rdzewienie. Usuniemy także kod zabezpieczający i zaktualizujemy system operacyjny, wymienimy mikrofon cyfrowy, filtr oraz układy BGA. Naprawimy także każdą usterkę. Jeśli borykasz się z innymi problemami niż te, które tu zostały wymienione nie zwlekaj, czekamy na Ciebie, znajdziemy przyczynę i usuniemy awarię.